top of page

Eğitim Yayın Tasarımı

Eğtime hizmet eden ürün çalışmalarında maalesef teknik ve özellikle eğitimci gözünden bakılarak öğrenciye ulaşılmaya çalışılmıştır. Fakat insan algısında en öncelikli husus olan görsellik ve vitrin detayı içerikten daha fazla önemlidir. Çalıştığımız bu seride önceliğimiz hedef kitle algısında seçilebilirlik olmakla beraber yine hedef kitle olan öğrenciye uygun olarak görevsel / zorunlu yapılan bir eylemin içinde eğlenme, keyif alma ihtiyacına hitap etme önceliğimiz olmuştur. 

1/38

Marka Promosyon

Ambalaj

Tasarımı

Geçmişten günümüze promosyon çalışmalarında genel olarak marka ön plan tutularak üretim yapılmıştır ve yapılmaktadır. Fakat promosyon ulaşılmak istenen müşterinin kullanmaktan keyif alacağı, normalde bir mağazadan para vererek alıp kullanabileceği ürünü bedelsiz olarak kullanımına sunmak olmalıdır. İşte tam da bu yüzden tasarım ve kullanışlılık temel amacımızdır. Marka reklamını yapacağız olgusunu temele alarak yapılan işler sadece ürüne marka logosunu koyarak dağıtmak ve hedef kitle tarafından ekseriyetle kullanmak yerine ' bir kenara koymak ve başkasına vermek'  davranışı tehlikesiyle karşı karşıyadır.

1/11

Hedef kullanıcıda 'Bunu ben kullanacağım' duygusu yaratabilmek ise amaca ulaşmaktır. 

Ambalaj tasarımına gelince tamamen vitrin mantığından yola çıkarak pazarda alma isteği uyandıran tasarım ve renkleri kullanmak en önemli detaydır. Çünkü imaj her şeydir.

Marka Konsept

Tasarımı

Mekan ruhu, hedef müşteri analizi ve bu öğelerin birbiriyle örtüşmesi, sonuca verimli bir şekilde varmak için olmazsa olmazdır.

Önce girişimci müşterimizi dinler, beraberce tatlı bir beyin fırtınası yaparak istek ve hedeflerini kendi tutkumuz haline getirir.

Sonra da pazardaki yerini konumlayarak rakiplerini analiz ederiz.

Sonrası yine her projede olduğu gibi eğlenerek çalıştığımız,

hedefe ilerlediğimiz keyifli bir yola gireriz... 

1/9

Katalog

Broşür

Tasarımı

Katalog - broşür gibi marka konseptini anlatan çalışmalarda

ürün, marka anlatım ve fotoları doğru yerleştirmek

yanında en önemlisi görsel odaklı hedef kitleye

ilgilerini çekecek doğru işi vermektir.

Katalog işinde kullanılan ana materyallerle tasarım ve sunumu doğru şekilde buluşturmak hedefe ulaşmada etkili bir yoldur.

Bu yüzden ortaya çıkacak sonucu, bize verilecek materyallerin

kaderine bırakmayıp görsel ve yazılı tüm içeriği konusunda profesyonel olan ekibimizle hazırlayıp tasarıma öyle geçiyoruz.

  

1/8

Web

Tasarım

&

İçerik

Markanın ana vitrini web sayfasıdır ve vitrin içeriyi en doğru şekilde

yansıtıp hedef kitleyi içeri çekmelidir.

Bu da kurumsal bir geçmiş, pazarlama, içerik yönetimi ve tasarım gerektirir. Web sayfası yapmak için

sadece teknik bilmek tek başına yeterli değildir. 

1/17
bottom of page